poniedziałek, 20 stycznia 2014

Rudo mi ! :D

My, znaczy ja mam już ferie. :) Czyli 2 tygodnie z przyjaciółmi,aparatem i psami. <3 Ferie zaczęliśmy aktywnie,bo w sobotę byłyśmy na plaży w Gdynii. :) Maybe latała za patykami i uciekała przed falami. :) A Kiki razem z nią biegała i pozowała mi do zdjęć. ;) Ale nie o tym miał być ten post.

Dobra post nie miał być o naszych feriach, ani o wycieczce na plaży tylko o wczorajszym spacerze w zacnym gronie,czyli 6 seterów i mój border,który jest yorkiem. xD :) Widok rudych psów latających po polach jest niesamowity,więc mam nadzieję,że powtórka ze spaceru będzie i to jeszcze nie jedna. ;) Pogodę mieliśmy bardzo ładną,więc nie było na co narzekać. :) Psy się wybawiły,wybiegały i w domu padły. ;) Maybe znalazła sobie idealnego kompana do zabaw,czyli Vincenta (Vincent of the Frison Field) najmłodszy jak na razie w tym stadzie,bo ma dopiero 3,5 miesiąca. :) 

W tym tygodniu dojdzie do nas paczka z fun4dog.pl co w środku zobaczycie jak przyjdzie już do nas. :) W tygodniu pojawi się również filmik na 6 miesięcy rudej. : D A i wczoraj pożyczyłam od mojej hodowczyni klatkę materiałową,żeby Maybe przyzwyczajać do niej,bo na wystawie w Bydgoszczy będzie sobie spała w takiej klatce. : &gt; Jak widać efekty jakieś są. :) 


PS Udanych ferii tym co już je też zaczęli. :) Post znowu strasznie chaotyczny. Jak dojdzie już do nas paczka to będzie post i będziecie mogli wybrać o czym chcecie recenzję z rzeczy,które do nas przyjdą. :) 

7 komentarzy:

 1. Zazdroszczę takiego rudego spaceru, psiaki musiały świetnie się bawić :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia super *.*
  Najlepsze ze stadkiem rudych.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas już również ferie.
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas.
  krejzidog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę, tyle rudych pociech na białych polach.
  U nas stera to ze świecą szukać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że macie z kim spacerować! :)
  Czekam na kolejny post ;))

  Pozdrawiamy Wiktoria&Fado

  OdpowiedzUsuń
 6. Prze prze prze piękne zdjęcia ! :) To się psiaki musiały wyszaleć ! :D
  Pozdrawiamy
  Paulina & Lucky
  lucky-ms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam ferie :d Witaj w klubie... całe 2 tyg dla psiaka :P

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń