poniedziałek, 13 stycznia 2014

DEBIUT Maybe !

Jak wiecie Maybe miała swój pierwszy DEBIUT na wystawie . :) Była to IV Karnawałowa wystawa w Gdańsku . : D Strasznie się stresowałam przed wystawą jak i w trakcie tej wystawy . ;// Emocję brały górę w niektórych momentach . Przyjechałyśmy tam na 8 i czekałyśmy na swoją kolej . Maybe na początku trochę wystraszona taką ilością psów , hałasem , pełno ludzi , muzyka przez głośniki itp . Ale potem tak się wyluzowała , że zasnęła obok mnie i czekałyśmy na swoją kolej . ;)


No nadeszła nasza kolej Maybe pięknie się ustawiła , nie było żadnego problemu z ustawieniem jej . ;) Potem bieganie na ringówce trochę gorzej , ale nie było , aż tak źle ruda jak biegła to brała głowę na dół . ;// Ładnych zdjęć z jej przebiegu nie mam więc macie to . :)


Ocena i opis jaki uzyskała Maybe : 
Klasa młodszych szczeniąt – Ocena wybitnie obiecująca
Opis „Doskonale zapowiadające się szczenię, z bardzo ładną głową, dobry pigment, zgryz nożycowy, dobre górne linie, doskonała w ruchu”

Kiedy setery już zeszły z ringu i weszła kolejna rasa . Moja mama i hodowczyni wraz z Collinem pojechały do domów , a ja i moja przyjaciółka zostałyśmy i czekałyśmy , aż one przyjadą na 15 na finały . :) Ja pochodziłam i porobiłam zdjęcia innych psiaków i odstresowałam się . ;p Zdjęcia , które podobają mi się najbardziej . ;)

Około 15 przyjechała moja mama z Maybe i pochwili przyjechała również moja hodowczyni z Collinem . : ) Mnie znowu łapał stres co będzie . Oczywiście było opóźnienie prawie godzinne ale Maybe się nie przejmowała i spała rozwalona . : ) W końcu się zaczęło najpierw młody prezenter itp , potem najlepsza przebrana para , para hodowlana , grupa hodowlana i nasza kolej . Siedziałam przy ringu i patrzyłam na ring przygotowawczy gdzie stała Maybe z moją hodowczynią .

Ruda wystraszona kolorowymi światłami , gadaniem przez mikrofon , oklaski wielkiej publiczności i pełno innych rzeczy , których ruda nie miała okazji jeszcze poznać . ;/ Gdy zobaczyłam ją tam przestraszona pomyślałam sobie , że to nie będzie dobry przebieg , ale co tam raz się żyję . ;p No i się zaczęło na ring zaczęły wbiegać szczyle w tym Maybe konkurencja dużo , bo około 30 psów . ;/ Sędzina chodziła i dokładnie obserwowała każdego szczeniaka .

Nagle wskazuję na Maybe , która przechodzi do finału wraz z inną 5 . ; D W finale 6 psów . I tutaj mój stres wziął górę i nie wytrzymałam popłakałam się , to były łzy szczęścia nigdy nie cieszyłam się tak bardzo jak wczoraj . Już dla mnie i tak Maybe wygrała była w końcu w finale . : D Po chwili zaczął się finał dwa psy odpadły , ruda dalej jest na ringu wraz z inną 3 .

Gdy nagle przez głośniki na całą halę było słychać : " 4 MIEJSCE SETER IRLANDZKI " !!! Radość była ogromna pierwsza jej wystawa i taki sukces . :) Po chwili na podium stanęła reszta szczylów i przez głośniki puszczono : " We are the Champions " . ; ) Wybiegłam na środek z aparatem zaczęłam robić zdjęcia . : )) 

Wygrałyśmy puchar i karmę : ))A po wystawie moje championy sobie spały . ♥


A my może w wiosnę zawitamy w klubie Agility NA FALI ! Warunkiem jest , że będę miała dobre oceny . ;) Mam teraz motywację by je poprawić . :)) Gdy się zapiszemy to i Maybe i Kiki będą chodzić do tego klubu . : D

7 komentarzy:

 1. Gratuluję 4 miejsca! = ]
  Zdjęcia bardzo ładne. c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super! Gratulacje dla Was ! :)) Samych postępów w karierze wystawowej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy! :) Mam nadzieję, że inne wystawy też będą tak udane i jeszcze lepsze! :D

  OdpowiedzUsuń