O mnie:)


Mam na imię Claudia. Mieszkam w Gdańsku.
Obecnie chodzę do drugiej klasy technikum na kierunku Technik Cyfrowych Procesów Graficznych. :) Moją pasją jest kynologia, fotografia i grafika.
Te pasje łączę ze sobą. Myślę, że nie wychodzi mi to aż tak źle;)
Zdjęcia robię Nikonem D3100 i Nikonem D7100 z obiektywami Nikkor 18-55, Nikkor 55-200, Tamron 70-300, Nikkor 50 i Nikkor 35. :)Psy, a raczej kynologia to moja największa pasja. Psy towarzyszą mi w życiu od zawsze. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Praca z psami czy nawet (nie)zwykłe spacery z nimi dają mi dużo zabawy i przyjemności. Kocham to co robię i robię to z wielką przyjemnością.
Do moich ulubionych sportów kynologicznych należą Agility, Dogfrisbee, Obedience i Flyball. Oprócz wyżej wymienionych pasji, interesuję się też piłką nożną. Od paru lat kibicuję niemieckiej drużynie Borussii Dortmund.

Jestem raczej osobą otwartą choć na początku bywam nieśmiała. Lubię poznawać nowe osoby, a w szczególności te, które mają takie same lub podobne zainteresowania jak ja:) Jeżeli chcesz mnie/nas lepiej poznać lub iść na wspólny spacer czy masz może jakieś pytania to zapraszam do skontaktowania się ze mną:)
Nie gryzę, moje psy też nie;p
Kontakt : 

Email - Claudia.Maczynskaa@gmail.com

Photoblog

Flog

Fanpage Kiki&Maybe&Indy

Fanpage Fotografia na cztery łapy1 komentarz:

  1. Też mieszkam w Gdańsku, ale nigdy Cię nie widziałam.
    Może kiedyę udałoby się spotkać i pogadać o psach.
    Potrzebuję kontaktu z osoba, która osiada Setera\y Irlandzkie\go, ponieważ w przyszłości planuję zakup psa tej rasy. :)

    OdpowiedzUsuń