poniedziałek, 2 września 2013

Podsumowanie ...

A więc dzisiaj powracamy do rzeczywistości szkolnej . Postanowiłam , że napiszę też podsumowanie tegorocznych wakacji , które nie były , aż takie złe , choć mogły być lepsze . :) Żeby was nie zanudzić dodam zdjęcia . :)
Więc pierwsze dni lipca spędziłyśmy z Kiki w domu na robieniu zdjęć podczas spacerów i nie tylko . : D


Po tygodniu siedzenia w domu wyjechałyśmy do Niemczech razem z Lady , moją mamą i przyjaciółką , która robi za fotografa Kiki . : P Spędziłyśmy tam wspaniałe dwa tygodnie , pogoda była świetna , padało tylko w nocy , a rano było sucho , ciepło i przyjemnie . :) Trenowałyśmy Agi , sztuczki , ale również odpoczywałyśmy , spacerowałyśmy po pięknych terenach . Zdjęcia niektóre są robione przez moją przyjaciółkę . : D Zdjęć trochę jest , bo nie mogłam się zdecydować . :)

Gd wróciłyśmy do Polski trochę się obijałyśmy . ;) Ale w sierpniu zrobiłam slalom i wzięłyśmy się za siebie . :) 

Następnie 10 sierpnia pojechałyśmy na DCDC Sopot , na którym było niesamowicie . Mimo , że pogoda była do .... , bo do 13;30 lał deszcz . :) Trochę zdjęć latających psów . :)


Natomiast 11 sierpnia spędziłyśmy na Wystawie Psów w Gdańsku . Gdzie nie robiłam zdjęć , bo pomagałam znajomej przy wystawianiu Seterów . :)
Końcówkę wakacji spędziłyśmy w dom gdzie od czasu do czasu "coś" porobiłyśmy . :)
Większość weekendów w sierpniu spędziłam na odwiedzaniu hodowli Seterów i bawieniu się z 10 rudymi piraniami . : D 
Niestety u nas wraz z rozpoczęciem roku szkolnego , pogoda się popsuła i cały dzień dzisiaj leje i jest zimno . ;// Więc my z Kiki to siedzimy pod kocykiem z herbatą . :) 

A taką o to mamy właśnie pogodę za oknem . ;//


Chciałabym wszystkim życzyć samych sukcesów w nauce , żeby wam ten rok szkolny szybko minął i nie martwcie się tą szkoła , przecież wakacje jeszcze będą i to nie jedne . :) My z Kiki czekamy teraz na zimę . :) 
PS Posty będą dodawane myślę , że co tydzień lub co dwa tygodnie , bo szkoła , a w naszym życiu z Kiki czekają nas duże zmiany . :)

4 komentarze: