sobota, 14 marca 2015

Czujemy już...

...nadchodzącą wiosnę! ♥

Coraz częściej słońce jest z nami prawie całe dnie. temperatura też już na plusie. Aż chcę się wyjść na świeże powietrze i coś porobić :D My oczywiście spędzamy teraz coraz więcej czasu na dworze, więc teraz napiszę trochę o naszych ostatnich spacerach i dodam z nich zdjęcia i filmik :))

Spacer (6 marca)
Po szkole wzięłam psy, nową kamerkę sportową i poszłyśmy na spacer. Byłyśmy po drodze na polach, w parku, w lesie i nad jeziorem. Z tego spaceru nie mam żadnych zdjęć, ale mam za to filmik ;) Zapraszamy do oglądnięcia!

Spacer (7 marca)
W zeszłą sobotę pojechałyśmy na spacer na pola, po których spacerowałyśmy około 2,5 godziny :) Podczas tego spaceru spotkałyśmy około 15 saren :D Maybe i Indi bardzo ładnie się odwoływały i jestem z nich bardzo dumna :))
Oprócz tego udało mi się sfotografować jedną sarnę, która stała ode mnie z jakieś 1,5 metra. Psy oczywiście w tym czasie trzymała moja mama z dala od sarny, żeby nie narażać ani sarny na stres ani psów na kopnięcie. W rzeczywistości było widać, że jest ona młoda. Na zdjęciach możecie tego nie widzieć.

A jeżeli chodzi o Kiki to coraz bardziej uświadamia mnie, że jest bardziej Seterem niż Terrierem :p
Kikotek latał równo z rudymi po polach, skakała z nimi przez rzeczkę i 'pomagała' w szukaniu ptaszków :D Ale wolę już mieć takiego psa niż yorka, który całe dnie leży na kanapie i pachnie... Po raz kolejny pokazujemy, że yorki to też psy! I wszystko zależy od ich wychowania :) 
'Troszkę' zarośnięta ;pSpacer uważam za jak najbardziej udany :) Wróciłyśmy padnięte do domu i potem wszystkie odsypiałyśmy ;p Jak widać na zdjęciach cała trojka zadowolona :)

Dzień na działce (8 marca)
Rano gdy wstałyśmy była super pogoda więc, żeby jej nie zmarnować pojechałyśmy na naszą działkę nad jeziorem :) Ja, Maybe i Kiki kochamy tam jeździć i spędzać czas. Ogólnie uwielbiamy to miejsce♥ Indi byłam pierwszy raz ale od razu pokochała też to miejsce ;) 

Poćwiczyłyśmy trochę agility. Indi pobiegała przez tunel i słupki od hopki :) Z Kiki ćwiczyłyśmy ciasne skręty i out'y, które wychodzą jej coraz lepiej *,* Maybe też trochę pobiegała jak zawsze była demonem prędkości. Czuję, że nasz tunel długo nie wytrzyma przy niej ;p

Poćwiczyłyśmy też sztuczki/komendy :)) Oprócz tego biegałyśmy razem i świetnie się bawiłyśmy :D A pańcia korzystając z okazji porobiła im 'trochę' fotek ;))Piątek 13-ego
Wczoraj mimo, że był piątek 13-ego poszłyśmy na trening :) Kiki ćwiczyła ponownie ciasne skręty i outy, z Indyczkiem dopracowywałyśmy aport i wymianę zabawek, którą ma piękną *,* Moje 'małe' zdolne ♥ Z Maybe za to były frisbiaczki, których nie widziała od listopada. Byłam przygotowana na to, że ruda zgubi mózg i tyle będzie z frisbiaków. Ale rudzielec bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :) Myślała, ładnie łapała moje koślawe rzuty, pięknie wymieniała i ma coraz lepszą technikę skoku co mnie mega cieszy! ♥ Oprócz tego z rudymi poćwiczyłam na wystawy ;) Tak więc z treningu wróciłam super szczęśliwa i zadowolona :)) A psy wróciły strasznie zmęczone :)) Niestety zdjęć żadnych nie posiadam, ponieważ a nie ważne wkrótce się przekonacie ;p Więc na koniec dodaję jeszcze fotki z ostatnich powyżej wymienionych spacerów ;)


Indi 'mały' pracuś :)
Do następnego postu!
Claudia&Kiki&Maybe&Indi


7 komentarzy:

 1. Super zdjęcia:)
  Niestety my nie mamy takiego szczęścia i wiosna się od nas chowa;/
  Ehh, zawsze wiedziałam, że Kiki jest jakaś inna, tylko brakuje jej rudości xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie jest oglądać takie szczęśliwe psy :). I jestem w szoku, że udało Ci się tak pięknie sfotografować sarnę :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo aktywnie spędzony czas. :) U nas niestety narazie utrzymuje się deszcz. :/
  Ale cudowne zdjęcia! *.* Jaki masz aparat? ;)
  Pozdrawiam
  Nadibordercollie.blospot.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne dziewczyny. Musisz być z nich naprawdę dumna :D. Okolicy strasznie zazdroszczę, przynajmniej jest gdzie chodzić i można coś porobić ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Robisz przecudniaste zdjęcia *-* Fajnie że tak aktywnie spędzacie czas :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Psiak, jak i fotki są prześliczne!
  Bardzo dobrze, że spędzacie aktywnie czas, widać, że psiaczki zadowolone! :D
  Pozdrawiamy!
  http://codziennebeagle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia, a jeszcze cudowniejsze psiaki. <3
  Miło słyszeć, że spełniłyście ten czas aktywnie i pomysłowo.
  Gratuluję takiej cierpliwości (bo posiadanie 3 psów to na pewno nie lada wyzwanie :D).
  Życzę także dalszej cierpliwości, pomysłowości i zapału do prowadzenia bloga i opieki nad psami. ;)

  Pozdrawiamy,
  Gosia&Ruby

  myflyingcavalier.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń