wtorek, 27 stycznia 2015

Co się działo, a co dopiero będzie...

No tak ten post miał być wcześniej ale znowu tak wyszło, że wszystko się opóźniło... Chciałam ten post napisać jak dojdzie do nas paczka z rzeczami dla psów, ale dojdzie pod koniec tygodnia a wtedy nie będę miała czasu, żeby napisać post ;/ Tak więc możecie też podziękować Julce od Czakmana, która codziennie pytała i męczyła mnie o nowy post :P Dziękuje Julcia, bo dzięki tobie zabrałam się do napisania go ;* No a teraz wracamy do tego o czym chciałam wam napisać :)
Indi i Maybe

4 urodziny Kikolca!
30 grudnia Kiki miała swoje 4 urodziny :) Nie wiem kiedy ten czas zleciał. Teraz po tych prawie 4 wspólnych latach życia mogę powiedzieć, że Kiki jest moim małym geniuszem i sportowcem :D Kiki jest takim moim małym ideałem :) Mimo, że ideały nie istnieją to dla mnie w jakimś stopniu jest psem idealnym :)

Wiadomo mamy jakieś problemy nad którymi dzielnie pracujemy :) Mamy wspólne wzloty i upadki i niepowodzenia po których po prostu wstajemy, otrzepujemy się i uderzamy jeszcze raz z podwojoną siłą ;)

Kiki jest cierpliwą modelką, dzielnym sportowcem, szybką torpedą, małym geniuszem, zdarza też się jej być upartym terrierkiem z charakterkiem...  Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność ale to nie ma zbytnio sensu. Kiki jest przed wszystkim moją najlepszą przyjaciółką i moją rodziną! :) Mimo tego, że ma wady nigdy nie zamieniłabym jej na innego psa ♥ 


Kocham cię mój 'szczurku'! ♥ 
Mam nadzieję, że następne wspólne lata będą również tak wspaniałe jak te co już razem przeżyłyśmy:) No i z tej okazji powstał filmik :) Zapraszamy do oglądania ;)


Karnawałowa Wystawa Psów w Gdańsku (11.01.2015 r.)

Od 3 lat, co roku jestem albo jesteśmy na Karnawałowej Wystawie Psów w Gdańsku :)) Mam do tej wystawy szczególny sentyment :) Gdy byłam na niej po raz pierwszy poznałam Missy - matkę Maybe i Indi :)
Gdy byłyśmy na niej po raz drugi Maybe miała na niej swój debiut i stanęła wtedy na 4 lokacie w BIS ( Best in Show) Minor Puppy, czyli w konkurencji finałowej o Najlepsze Młodsze Szczenię :)

Podczas tegorocznej wystawy:
Maybe dostała ocenę doskonałą, złoty medal,  CWC oraz piękny opis :) Sędziowała pani Jadwiga Konkiel.
Opis: 
" Suka o dobrej wielkości i proporcjach, bardzo ładna i szlachetna głowa, fantastyczna szyja, doskonały i wyraźny kłąb, bardzo dobre kątowanie kończyn, bardzo dobra dynamika ruchu"

W oczekiwaniu na finały ;)
Podczas tej wystawy Maybe wraz z Collinem (Garden Star's Irish WRIGLEY) debiutowali razem w Parze Hodowlanej i stanęli na 3 lokacie :) 
Jestem bardzo dumna z rudzielców! :))
By Dogs-Shutter
Nowy nabytek do ćwiczeń!
Jak większość psiarzy tak i my również kupiłyśmy 'poduszkę' z kolcami do ćwiczeń :) I jak mogło być inaczej wzięłyśmy kolor różowy! :p
Póki co sprawdza się świetnie :D

Plany na rok 2015!

Nie mamy jakiś szczególnych planów. Chcemy tylko, żeby był ten rok aktywny i jeszcze lepszy od poprzedniego :) Na wiosnę planujemy zapisać się do klubu agility. Zaczynamy również przygodę z obedience. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mamy zamiar pojawić się na paru seminariach z frisbee, obi i możliwe też, że z agi, aby poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się czegoś nowego :) No i mamy nadzieję, że poznamy nowych psiarzy i ich czworonożnych przyjaciół :) Chciałybyśmy też na reszcie spotkać się z pewną osobą i jej niezwykłym psem :) Tak tak mowa o Julii i Czakmanie ;p (http://przyjaciel-york-terrier.blogspot.com/) 


Myślę, że to na tyle w dzisiejszym poście. Za 3 dni rozpoczynamy ferie zimowe ;) A co podczas nich będziemy robić dowiecie się w piątek ;p


Do następnego postu! :) 

Claudia&Kiki&Maybe&Indi

8 komentarzy:

 1. No to gratulacje!
  Filmik naprawdę świetny, bo główną rolę gra niesamowity pies ^_^
  Zapraszamy do nas :)
  http://pitbullterrieragility.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No nareszcie się doczekałam leniu! xd
  Filmik świetny, zresztą mówiłam Ci to już ale nie zaszkodzi jeszcze raz:)
  Zdjęcia też super :D
  I nie przesadzałabym z tym niezwykłym psem jakim niby jest Czaki xd

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 lat dla Kiki <3
  Gratuluję oceny doskonałej :)
  Zdjęcia świetne *-*
  /psie-oczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla suni! :)
  Bardzo ładne zdjęcia i super filmik ;)

  Pozdrawiam,
  poprostuzuzia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Spóźnione wszystkiego najlepszego dla Kiki! Piękne jest to jak o niej piszesz ;)
  Gratulacje za tak dobre wyniki na wystawie, super sobie poradziłyście : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepszego dla Kiki! świetny filmik!
  też mamy jeżyka i też różowego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego co naj najlepsze dla Kiki! Aby żyła w zdrowiu i szczęściu! :)
  Gratulujemy dobrych wyników. :)
  Śliczne zdjęcia, super filmik!
  Pozdrawiamy! :)
  http://codziennebeagle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulujemy sukcesu na wystawie, na zdjęciach widać, że pięknie się prezentujecie.
  Wszystkiego najlepszego dla Kiki! Ślicznie jej na różowym :)
  Pozdrawiamy!
  [vizsla-kepi.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń