sobota, 19 października 2013

Co u nas ?A więc dzisiaj byłyśmy jak co tydzień na szkoleniu . : )) Młoda ładnie pracuję i skupia się . : D Ale i tak najbardziej jestem dumna z jej dostawiania do nogi , które jest po prostu ... CUDNE . *.*Z Maybe szlifujemy cały czas siad , waruj , do mnie , noga , równaj , zostań i w tym tygodniu zaczęliśmy aport . : ) Ruda już kapuję o co chodzi , czasami zdarzy jej się zgubić aport , ale od razu po niego wraca i leci do mnie . :) Mamy zdjęcia ze szkolenia , ale są z tamtego weekendu . : D Powiem szczerze , że miałam chwile kiedy wątpiłam w rudą gówniarę . ; P A jednak coś z niej wyrośnie . : )) Ćwiczę również z nią ustawianie na stole na wystawę . Mimo , że nasz debiut jest dopiero 12 stycznia to już ćwiczymy . :)) Na ringówce też ćwiczymy . : D A i młoda skończyła w poniedziałek (16.10) 3 miesiące . Ale ten czas leci zanim się obejrzę będzie już miała rok . ;) Myślę , że tyle o młodej . Teraz czas na Teriera . xd

U Kiki wszystko dobrze . Ćwiczę z nią zostawianie w rozproszeniach i wskakiwanie na nogi z przemianę na jedną nogę . : )) Mam plany , żeby Kiki jutro zabrać do psiego przedszkola razem z Maybe . :)) Chcę zobaczyć jak Kiki będzie pracować w rozproszeniach i to całkiem sporych . :)) Żeby nie było to daję zdjęcie Kiki . :)

A ogólnie mam dla was dwie wiadomości . :))
1. Jutro po południu jadę z Kiki i Maybe w odwiedziny do hodowczyni . :)
Więc może jutro wstawię zdjęcia . : D 
2. Wkrótce (czytaj około 1-2 tygodni) powstanie nowy filmik . :)) Będzie to jesienny filmiki , w którym będą sztuczki i komendy Kiki , ale także Maybe . :)) Będzie to pierwszy filmik gdzie występują i Kiki i Maybe . : )) 
I na koniec ; ))

3 komentarze:

 1. super!
  Życzymy świetnej współpracy . :))

  Pozdrawiamy i zapraszamy do siebie: toffi-csa.blogspot.com. :)
  Julia&Toffi

  OdpowiedzUsuń
 2. Boziu, jaka ja jestem zachwycona tą Rudą Gówniarą ♥ Aż ciężko mi sobie przypomnieć jak ten mój koń był taki malutki :)
  Na zdjecia i filmiki czekam bardzo :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. Maybe ślicznie rośnie i jaka w Ciebie wpatrzona, super! :D

  OdpowiedzUsuń